Casio Radio Controlled

Artikkelnr.:
LCW-M100TSE-1A2ER

Denne klokken kan brukes når du dusjer og bader. Den er testet for vannbestandighet ved opptil 50 meter.

Solcellebatteri: solceller sørger for at klokken får uavhengig og miljøvennlig strømtilførsel. Solenergi som ikke blir brukt lagres i et batteri. Indikatoren viser gjeldende batterinivå. Viserne og/eller indekstallene har et fluoriserende lag og lyser i mørket hvis klokken tidligere er blitt utsatt for en lyskilde. Verdensurfunksjonen viser klokkeslettene i inntil 29 ulike tidssoner. Når den automatiske kalenderen først er stilt inn, viser den alltid riktig dato.

Titanarmbånd: Titan kjennetegnes av et utsøkt utseende og lav vekt. Dette høykvalitetsmaterialet er korrosjonsbestandig, og er godt egnet for allergikere, takket være sin forenlighet med hud.

kr 4 598,00
Ikke på lager

Hent I Butikk
Detaljer
  • Referanse LCW-M100TSE-1A2ER

  • Merke Casio

  • Kolleksjon Casio Radio Controlled

  • Diameter 40 mm

  • Urverk Quartz

  • Vanntetthet 50m

  • Urskive Sort

  • Rem/Lenke Stål

  • Urkasse Stål

  • Glass Safir

  • Kassehøyde 10.0 mm

  • Passer til Herre

  • Rembredde 22 mm

  • Vekt 73 gram

Finner du ikke det du leter etter?
Det hender at vi har varer som ikke ligger i nettbutikken. Ta kontakt på: nettbutikk@urmakerlarsen.no så hjelper vi deg videre.